Strona główna » Imprezy cykliczne, Zajęcia z dziećmi » Ferie – Rodzinny Turniej Szachowy – 6 edycja

Ferie – Rodzinny Turniej Szachowy – 6 edycja

9 lutego 2014

Po raz szósty gościliśmy w Domu Kultury w Głogoczowie  amatorów królewskiej gry na Turnieju Rodzinnym. Zawody zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz Starostwem Powiatu Myślenickiego. Zaszczycili nas swoją obecnością zwycięzcy z poprzedniej edycji – państwo Joanna i Piotr Mistarzowie, rodziny z Głogoczowa i okolic, a także gracze indywidualni. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze kulturalnej rywalizacji.  Zawodnicy walczyli na dystansie  siedmiu  rund – to znaczny wysiłek dla graczy 6 czy 7-letnich.
Tytuł najlepszej Rodziny grającej w szachy obronili zwycięzcy z poprzedniej edycji – państwo Mistarzowie, na drugiej pozycji uplasowała się rodzina Kaczorów, a na trzeciej – Karolina i Kazimierz  Szafraniec – gratulujemy 🙂

W klasyfikacji indywidualnej  najwyższą  pozycję osiągnęła Joanna Mistarz – 6 pkt. Za Nią Józef Kaczor – 5,5  pkt. Na trzeciej pozycji Piotr Mistarz – 5 pkt .  Nagrody ufundowali:  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Gmina Myślenice,  Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach.  Bardzo dziękujemy:)

fot. Urszula Kobus

Imprezy cykliczne, Zajęcia z dziećmi