Strona główna » Imprezy zewnętrzne, inne, Reklama » Rama Days 2023 gadżety i kubki reklamowe

Rama Days 2023 gadżety i kubki reklamowe

16 stycznia 2023

RemaDays Warsaw jest dorocznym wydarzeniem, które integruje branżę reklamową w Polsce i pokazuje całą paletę jej możliwości. Wydarzenie RemaDays Warsaw już od wielu lat jest jedną z najważniejszych europejskich platform, pozwalających na poszerzenie listy kontrahentów,  poznanie najnowszych technologii oraz innowacji, które zmieniają sektor usług reklamowych.

Na targach przedstawiciele branży mają okazję do zaznajomienia się z ofertami najważniejszych światowych producentów i dystrybutorów urządzeń i materiałów używanych do druku, poligrafii i produkcji gadżetów reklamowych. Można zapoznać się z nowymi technologiami, można poznać  twórców upominków reklamowych. Dużą rolę odgrywają też opakowania i produkcja poligraficzna. Na naszym terenie już od 30 lat działa i rozwija się firma Mart Ceramic, zajmująca się ceramiką reklamową, a specjalizująca się w projektowaniu i produkcji kubków reklamowych i szeroko pojętej ceramiki reklamowej.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi reklamy i Druku „Rema Days 2023”, które odbędą się już od 1 do 3 lutego 2023. Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

 

Imprezy zewnętrzne, inne, Reklama