Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Imprezy teatralne » XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

Styczeń 2013r.obfituje w interesujące wydarzenia artystyczne w Domu Kultury w Głogoczowie. Jednym z nich była 13 edycja Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Hej, kolęda…”

27 reprezentacji szkół i instytucji kultury z terenu Gminy i Miasta Myślenice pięknie kolędowało i świetnie się bawiło.

Profesjonalne Jury w osobach Andrzej Kosek, Kinga Stawowy – śpiewacy i Piotr Róg – muzyk, gitarzysta ,wysoko oceniło poziom tegorocznego konkursu i przyznało wiele nagród i wyróżnień. Jednym z nich było umożliwienie uczestniczkom przeglądu nagrania płyty w profesjonalnym studiu nagrań, które od ubiegłego roku funkcjonuje w Krzyszkowicach. Pamiątkowe krążki nagrają: Karolina Ryś, Nina Mikołajczyk i Karolina Nowak.
Zdobywcami pierwszych nagród Przeglądu zostały solistki – Gabrysia Kaczor ze Szkoły Podstawowej w Bęczarce i Karolina Ryś z Gimnazjum nr 3 w Myślenicach oraz zespół Kropeczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach i Orkiestra Szkolna z Gimnazjum w Krzyszkowicach. Gratulujemy!
Przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy oraz Dyrektor MOKiS wyrażali pochwałę nauczycieli – opiekunów dzieci i młodzieży za zaangażowanie, pracę z nimi i zaszczepianie muzycznej pasji. To dzięki nauczycielom Przegląd Kolęd w Głogoczowie miał już 13 odsłon, to dzięki nim co roku mieszkańcy Głogoczowa mogą cieszyć się muzyką
i radosnym kolędowaniem goszcząc dzieci i młodzież z całej naszej gminy.

Zespół KROPECZKI ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach

Klasa III  ze Szkoły Podstawowej w Jaworniku

Klasa IV b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach

Zespół WIOLINKI ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach

Karolina Ryś z Gimnazjum nr 3 w Myślenicach

Zespół BELL CANTO  z Gimnazjum nr 3 w Myślenicach

 

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Imprezy teatralne

Brak komentarzy do wpisu “XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word