Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Wernisaże » Wiosna! Wytwórnia Pozytywnej Energii

Wiosna! Wytwórnia Pozytywnej Energii

Na wydarzenie zrealizowane w Domu Kultury w Głogoczowie 28 kwietnia 2019 złożyły się trzy elementy. Na początku wręczono nagrody w konkursie bibliotecznym. Konkurs plastyczny na ilustrację do książki wypożyczonej z Biblioteki w Głogoczowie – filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach zorganizowany został przez Bibliotekę przy współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz Domem Kultury. Nagrody w konkursie oprócz organizatorów ufundowała Firma Lewiatan – Sklep Zachęta w Głogoczowie.
Bibliotekarka – Beata Wałęga odczytała protokół, podziękowała jurorom, fundatorom nagród oraz współorganizatorom. Nagrody wręczała Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach – Agnieszka Kazanecka – Bylica oraz przedstawicielka SWIG Katarzyna Sobecka – Kromka.
W drugiej części spotkania wystąpił Robert Kasprzycki – znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Artysta związany z Myślenicami.

Ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, a jesienią 2017 obchodził jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Kasprzycki wydał cztery albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki. Towarzyszył mu znakomity muzyk z formacji Kasprzycki Band – Adam Zadora – perkusista i rodowity Myśleniczanin. W programie koncertu znalazły się najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych płyt artysty. „Niebo do wynajęcia”, „Rozmarynowa”, „Upadam, żeby wstać”, „Dzień, chwila , moment”. Była to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania połączona z zabawą z publicznością.
Po koncercie organizatorzy wydarzenia dzielili się z publicznością zieloną energią wyprodukowaną w Wiejskiej Darmowej Kwiaciarni, która została zrealizowana w ramach projektu „Wytwórnia Pozytywnej Energii” dofinandowanego przez UMiG Myślenice jako Inicjatywa Lokalna 2019 Zaszczepki, rozsady, to upominki od członków SWIG oraz Przyjaciół a także Szkółki Roślin Ozdobnych z Głogoczowa. Każdy uczestnik wydarzenia mógł zabrać ze sobą roślinę, która będzie emanowała pozytywną, wiosenną, zieloną energią. I zabrał. Z ponad 100 przygotowanych roślin zostało kilkanaście.

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Wernisaże

Brak komentarzy do wpisu “Wiosna! Wytwórnia Pozytywnej Energii”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word