Strona główna » Fotografia, Slajdowiska, Wernisaże, Wystawy » Wernisaż wystawy Joanny Syrek „Głogoczów w obiektywie”

Wernisaż wystawy Joanny Syrek „Głogoczów w obiektywie”

Joanna Syrek jest mieszkanką Głogoczowa. Lubi ludzi, wędrówki górskie, rowerowe wyprawy, kocha architekturę  i fotografię. Jest bardzo uważnym obserwatorem otaczającego świata.

Swoją pasję fotografowania rozwija od 6 lat. Prowadzi fotobloga: http://joannacora.blogspot.com/. Odsyłamy na stronę, z której dowiedzieliśmy się o autorce wystawy, że w 2014r. wzięła udział w  6 konkursach fotograficznych,  a w 5 otrzymała nagrody. Podkreślić należy fakt, że dwa z tych sześciu konkursów były organizowane w Głogoczowie.  Pierwszy na Pocztówkę z Głogoczowa na 760- lecie miejscowości organizowało Stowarzyszenie Gospodyń  Wiejskich z Agnieszką Węgrzyn na czele. Joanna Syrek została laureatką pierwszej nagrody w kategorii „Cztery pory roku w Głogoczowie”. Drugi – „Piękno Głogoczowa” organizowało Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa  (koordynował Jan Sikora). Autorka wystawy zdobyła drugą nagrodę w kategorii : zabytki.

Na wernisażu ciekawie opowiadała o swoich wędrówkach w poszukiwaniu „kadrów”, czasem zakończonych sukcesem, a czasem nie. O „polowaniach” na światło, o stronach Głogoczowa, które lepiej wyglądają w zachodzącym słońcu latem i tych, które są fotogeniczne wiosną… Na wystawie, która będzie dostępna do końca lutego można zobaczyć urodę naszego miejsca na ziemi. Zachęcamy również na strony bloga Joanny  Syrek (Cora), na których można podziwiać inne kategorie fotografii uprawianej przez autorkę.

Fotografia, Slajdowiska, Wernisaże, Wystawy

Brak komentarzy do wpisu “Wernisaż wystawy Joanny Syrek „Głogoczów w obiektywie””

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word