Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Święta » Walentynkowe Spotkanie ze Sztuką

Walentynkowe Spotkanie ze Sztuką

17 lutego 2013r. Dom Kultury wspólnie z Komitetem Społecznym Głogoczów Razem zorganizował kolejną edycję Walentynkowego Spotkania ze Sztuką.  Ideą Spotkań jest połączenie imprezy kulturalnej  z akcją charytatywną. W ciągu ostatnich kilku lat w ten sposób zbieraliśmy środki finansowe dla Karoliny, Beaty, Marcina, Roberta. Pewnie była to kropla w morzu potrzeb, ale próbowaliśmy pomóc. Tym razem osobą, która potrzebuje wsparcia jest Kinga.
Na naszej walentynkowej estradzie wystąpiły gwiazdy scen powiatu myślenickiego – zespół Dotyk Anioła prowadzony przez pana Roberta Bylicę oraz krakowski zespół Prasłowianki, złożony z osób wywodzących się z Zespołu Pieśni i Tańca  Słowianki, zakochanych w muzyce Bałkanów.

Imprezę poprowadzili Dorota Ruśkowska i Stanisław Cichoń – duet niezawodny,  niebanalny, uzupełniający się wspaniale.
O kształcie i kolorycie tej imprezy – akcji decydują również podarowane przez ludzi dobrego serca: dzieła sztuki,  wyjazdy, przedmioty użytkowe, biżuteria, torty, kulinaria, książki sławnych ludzi z ich autografami – słowem przedmioty, które można zakupić i w ten sposób wesprzeć naszą akcję. I tym razem otrzymaliśmy wiele takich wspaniałych rzeczy. Jednak na szczególną uwagę zasługuje piękne srebrne serduszko z wygrawerowaną nazwą imprezy.  Serduszko – zawieszka  jest naszym walentynkowym gadżetem.  Na dwóch ostatnich Spotkaniach muzyczno-charytatywnych sprzedaliśmy dwa. Mamy nadzieję, że serduszka z kolejnymi numerami   staną się pożądanym gadżetem kolekcjonerskim w przyszłych edycjach Walentynkowego Spotkania ze Sztuką.

 

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Święta

Jeden komentarz do wpisu “Walentynkowe Spotkanie ze Sztuką”

  1. […] szczegółach koncertu można przeczytać m.in na stronie głogoczowskiego Domu Kultury, w Dzienniku Polskim z dnia 21.02.2013. Relacje z koncertu niebawem ukażą się także w Gazecie […]

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word