Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Zajęcia z dziećmi » Szkolne Konfrontacje Arystyczne

Szkolne Konfrontacje Arystyczne

Szkolne Konfrontacje Artystyczne mają dziesięcioletnią historię. Na początku składały się z trzech niezależnych konkursów – muzycznego, tanecznego i plastycznego. Po drodze organizowaliśmy jeszcze konfrontacje teatralne, które ostatecznie przekształciły się w Turniej Interpretacji Bajki i Baśni. W tym roku zorganizowaliśmy edycję muzyczną. W konkursowe szranki stanęło prawie 20 reprezentacji z 12 szkół i instytucji kultury naszej gminy.

Muzycy zasiadający  w komisji oceniającej konkurs, zgodnie potwierdzają wysoki poziom tegorocznych konfrontacji. Wyrażają uznanie dla opiekunów za   świetny dobór repertuaru dla dzieci i młodzieży. Młodzi muzycy ze szkół podstawowych emanowali dziecięca radością, śpiewali o wakacjach, słońcu, deszczu, zimie, geografii. Starsi uczestnicy zaskoczyli wszystkich wyborem bardzo trudnych piosenek, z którymi poradzili sobie wspaniale 🙂

 

Zespół „Anafora” z Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach wykonał utwór własny.

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Szkolne Konfrontacje Arystyczne”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word