Spotkaliśmy się….

Spotkanie Wiosenne miało miejsce w ostatnią niedzielę kwietnia. Mieszkańcy Głogoczowa, gospodarze, artyści oraz  Goście spotkali się, aby podsumować projekt „Światło przyciąga dobrych ludzi – oświetlenie sceny sali widowiskowej WDK w Głogoczowie” dofinansowane przez Fundację Banku Zachodniego WBK w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Poza podsumowaniem projektu i  wręczeniem stosownych podziękowań, uczestnicy spotkania mogli zobaczyć spektakl „Rozmowy zapałek” oraz kabaret „Czyli Show”.

Tradycyjnie – od wielu lat Spotkania organizujemy z Przyjaciółmi z miejscowych  stowarzyszeń i organizacji . W tym miejscu pragnę  podziękować za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu  imprezy Przyjaciołom ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa: Lidii za piękne kompozycje kwiatowe i sernik, Kasi za babeczki i muffinki, Ani za murzynka, Edytce za smalec,  Gosi za galaretki, Monice za „pieczarki”, Sylwii  za przetwory Beatce, Gosi, Izie, Natalii, Lidii i  Wiesławowi za pracę przy organizacji. Dziękuję !!! Stół wyglądał pięknie i apetycznie. Wszystkim Gościom, Mieszkańcom Głogoczowa za przybycie na Spotkanie – dziękuję! Artystom dorosłym i jeszcze niedojrzałym za piękną oprawę teatralną i muzyczną naszej uroczystości. Pracownikom Banku Zachodniego WBK – oddział w Myślenicach  serdecznie dziękuję za obecność, dyrektorowi  Jarosławowi Brodzie  za pozytywną rekomendację i dobrą współpracę, Fundacji BZ WBK – za dofinansowanie projektu, Dyrekcji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu za pomoc w realizacji projektu, Stowarzyszeniu Wspierania Inicjatyw Głogoczowa za wsparcie, Monice Kobus za pomoc w napisaniu wniosku, radnej  Agnieszce Węgrzyn za wszelką pomoc.  Wszystkim partnerom, instytucjom, podmiotom, z którymi DK realizował działania podczas trwania projektu – dziękuję!

Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne, Spotkania

Brak komentarzy do wpisu “Spotkaliśmy się….”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word