Strona główna » Imprezy cykliczne, Rekreacja, Zajęcia z dziećmi » Sportowo i rodzinnie – spotkanie czwarte

Sportowo i rodzinnie – spotkanie czwarte

Projekt „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie” powoli dobiega końca. Spotkania ludzi aktywnych na boisku trawiastym Szkoły Podstawowej  były wspaniałym dopełnieniem wakacyjnych atrakcji. Czwarte – ostatnie zajęcia sierpniowe były niezwykle radosne. Niektórzy mieszkańcy Głogoczowa zostali fanami speed-balla. Charakter gry : rekreacyjny i jednocześnie wyczynowy oraz świetny trener sprawiły, że maszty były oblegane cały czas. Inni pokochali bule. Mili trenerzy i rekreacja na trawie – czego chcieć więcej w leniwe czwartkowe popołudnie ? Na ostatnim spotkaniu projektowym gościliśmy Grupę Kolarską Iskra Głogoczów wraz z trenerem Józefem Tylkiem. Trener jest postacią znaną w środowisku kolarzy, spod jego opieki wyszło wielu utytułowanych zawodników. Młodzi adepci jazdy na rowerze mieli okazję pojeździć na różnych rowerach, pokonać tor przeszkód, porozmawiać z reprezentantem Polski na Mistrzostwa Świata w triathlonie na Hawajach w październiku br.

Projekt „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie” został dofinansowany przez FIO Małopolska Lokalnie i Województwo Małopolskie.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na zakończenie projektu na pikniku rodzinnym „Spotkaj Mistrza!” który odbędzie się 4 września na boisku szkolnym. Będą różne atrakcje i …mistrzowie ! Zapraszamy !

Imprezy cykliczne, Rekreacja, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Sportowo i rodzinnie – spotkanie czwarte”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word