Strona główna » Imprezy muzyczne, Imprezy teatralne, Spotkania, Zajęcia z dziećmi » Smakołyk teatralny na pikniku ekologicznym

Smakołyk teatralny na pikniku ekologicznym

29 czerwca 2014r. Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice oraz Rada Sołecka Głogoczowa zaprosiła mieszkańców na Piknik Ekologiczny związany z końcowym etapem budowy kanalizacji w miejscowości.Program imprezy był bardzo interesujący i bogaty. Oprócz typowych atrakcji piknikowych – dobrego jedzenia i picia, zabaw dla dzieci, zabawy „Kot w worku”, na estradzie prezentowały się grupy dzieci i młodzieży z miejscowego Zespołu Placówek Oświatowych. Na ogromny aplauz publiczności zasłużyli najmłodsi artyści – dzieciaczki z głogoczowskiego przedszkola, keyboardzista Rafał, recytatorka – Wiola, absolwentki podstawówki w brawurowym układzie taneczno – mundialowym.

Swoje pięć minut miał też Dom Kultury – Teatr Krótkich Opowieści przygotował happening z okazji jubileuszu 40 lecia działalności. Na scenie przedstawione zostały przez aktorów teatru, niezwykle widowiskowe lalki, które następnie „zeszły” do uczestników pikniku i przyjaźnie bawiły się z dziećmi i dorosłymi.Pan Tomasz Świerczek twórca i kierownik Teatru, animator, reżyser, scenograf jest w posiadaniu dwóch lalek absolutnie wyjątkowych – indonezyjskich. I te niezwykłe eksponaty były ozdobą naszego uczestnictwa w pikniku.


Na koniec imprezy, jak to zwykle bywa wystąpiły prawdziwe gwiazdy wieczoru – Reprezentacyjny Folklorystyczny Zespół Miasta i Gminy Myślenice – Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” oraz goście Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem 2014 – zespół „Tiaolini”. Obydwa koncerty były wspaniałe, żywiołowe, barwne. Ziemia Myślenicka cudownie „nasza”, goście z Meksyku – wspaniale , egzotyczni: odziani w niezwykłe stroje, pióropusze, maski.

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/wdk.glogoczow?fref=ts
Imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych 🙂

Imprezy muzyczne, Imprezy teatralne, Spotkania, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Smakołyk teatralny na pikniku ekologicznym”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word