Strona główna » Fotografia, Wernisaże » Smakołyk konkursowy – Pocztówka z Głogoczowa

Smakołyk konkursowy – Pocztówka z Głogoczowa

Nie był planowany, ale świetnie wpisuje się w charakter obchodów jubileuszu 760 – lecia wsi i 40 – lecia Domu Kultury. Propozycja przyszła ze strony Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie i została przyjęta.

Uwaga! Ogłaszamy konkurs na Pocztówkę z Głogoczowa – „Głogoczów – wieś jak Dzwon”. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Głogoczowa i okolic, dorośli i nieletni, uzdolnieni artystycznie i zdolni „inaczej”.  Konkurs polega na wykonaniu projektu pocztówki z Głogoczowa.  Można wybrać jedną z trzech kategorii: 760 lat Głogoczowa czyli Głogoczów wczoraj i dziś, Cztery pory roku w Głogoczowie i Głogoczów z przymrużeniem oka. Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy i załącznik z logo wsi można pobrać na stronie wiesjakdzwon.pl oraz tutaj. Najlepsze projekty (po jednym z każdej kategorii)  zostaną nagrodzone nie tylko atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, ale także zostaną wydrukowane jako materiał promocyjny Głogoczowa. Wszystkie projekty zostaną wyeksponowane na wystawie w Galerii Dzwonnica w Domu Kultury. Nagrody wręczymy na wernisażu wystawy, który  odbędzie się na zakończenie obchodów jubileuszu 12 listopada br. Zapraszamy zatem do pracy twórczej – przygotujcie piękne, wyjątkowe,  niebanalne….artystyczne Pocztówki – smakołyki 🙂

Fotografia, Wernisaże

Brak komentarzy do wpisu “Smakołyk konkursowy – Pocztówka z Głogoczowa”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word