Slajdowisko

Serdecznie zapraszam Państwa na Slajdowisko w dniu 25 listopada 2012r. o godz. 17.00. Temat: „Subarktyczne lato czyli o skandynawskich fascynacjach”.

„Nasza rodzinna przygoda ze Skandynawią została zapoczątkowana wyjazdem do Kevo – Subarktycznej Stacji Badawczej w Finlandii. Było to 5 lat temu. Przy okazji prowadzonych tam badań poznawaliśmy Północ Europy. Szczególnie głęboko zapadła nam do serca surowość tamtejszego krajobrazu i nieskazitelne piękno przyrody. Wybierając się na kolejne wyprawy odwiedzaliśmy za każdym razem nowe miejsca. W ten sposób powstał kobierzec utkany z obrazów i naszych wspomnień, w którym to obok norweskich fiordów pojawiły się dziewicze góry Grenlandii, lodowce, malownicze jeziora i rzeki Finlandii, gorące źródła Islandii czy też soczysta zieleń Wysp Owczych. We wszystkich tych miejscach zachwycała nas silna, wykorzystująca do maksimum krótkie i surowe warunki życia roślinność. I właśnie ta roślinność ona stała się dla nas źródłem kolejnych fascynacji przyrodniczych.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży.”

Krysia i Paweł Olejniczakowie wraz z dziećmi

 

Fotografia, Slajdowiska, Spotkania

Jeden komentarz do wpisu “Slajdowisko”

  1. Witam Cię Grażynko zebranie wiejskie potwierdzam 16 marca o 16 godz.

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word