Strona główna » Imprezy cykliczne, Rekreacja, Zajęcia z dziećmi » Projekt „Sportowo i rodzinnie” – spotkanie pierwsze

Projekt „Sportowo i rodzinnie” – spotkanie pierwsze

Rodzice, dzieci, dziadkowie i wnuki, a także pojedyncze młode osoby wzięły udział w pierwszym spotkaniu w ramach projektu „Sportowo i rodzinnie”. Projekt realizuje grupa nieformalna „Dla Głogoczowa”, operatorem jest Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, a finansuje FIO Małopolska Lokalnie, Województwo Małopolskie oraz Gmina Miejska Kraków. W realizacji pomagają też Miasto i Gmina Myślenice, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz darczyńcy i przyjaciele Domu Kultury w Głogoczowie. Projekt jest kontynuacją pomysłu zrealizowanego w roku 2016. Wówczas sportem wiodącym był speed ball, w tym roku uczymy się nordic walking.

Trening nordic walking spełnił wszystkie oczekiwania uczestników, maszty do speed balla były oblegane, a po rakietki ustawiały się kolejki, piłka nożna zgromadziła jak zawsze rekordową liczbę piłkarzy. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych plenerowe studio plastyczne oraz animacje, gry i zabawy.  Wszyscy dobrze się bawili i obiecali uczestniczyć w następnym spotkaniu z cyklu „Sportowo i rodzinnie” w kolejny czwartek – 10 sierpnia 🙂

Imprezy cykliczne, Rekreacja, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Projekt „Sportowo i rodzinnie” – spotkanie pierwsze”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word