Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne » „Po drugiej stronie lustra”

„Po drugiej stronie lustra”

Tegoroczna edycja Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni przeprowadzona została we wtorek 05 marca 2013r. w Domu Kultury w Głogoczowie. Imprezę zorganizowaliśmy wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach.

Do konkursu zgłosiło się 24 uczestników ze szkół podstawowych, wszyscy występujący pokazali się z jak najlepszej strony. Prezentacje były dopracowane pod względem interpretowanego tekstu i scenografii. Opiekunowie i wykonawcy byli troszkę stremowani, ale to zrozumiałe, bowiem impreza jak co roku, była eliminacjami do Festiwalu Młodego Aktora w Kętach. Z występujących aktorów komisja wybrała 5 osób, aby reprezentowali naszą Ziemię Myślenicką w Konkursie, na którym występują adepci aktorstwa z trzech województw. Tegoroczna edycja Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni w Kętach odbędzie się 25 marca. Nasi laureaci wystąpią w gronie 79 uczestników tego konkursu. Czeka ich nie lada wyzwanie, ale też inspiracja i edukacja.

Wszyscy będziemy trzymać kciuki za „naszych” laureatów – życzymy sukcesów w Kętach i w przyszłych projektach artystycznych 🙂

 

Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne

Brak komentarzy do wpisu “„Po drugiej stronie lustra””

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word