Strona główna » Rekreacja, Zajęcia z dziećmi » Piknik rodzinny „Spotkaj Mistrza”

Piknik rodzinny „Spotkaj Mistrza”

Na zakończenie projektu „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie” grupa nieformalna Aktywni Razem zorganizowała piknik rodzinny. Oprócz typowych piknikowych atrakcji jak plac zabaw dla dzieci, czy konkursy i zawody sportowe organizatorzy zapewnili uczestnikom nie lada gratkę: spotkania i rozmowy z prawdziwymi sportowcami – wspaniałymi ludźmi z pasją.

Na pikniku „Spotkaj Mistrza” gościli mistrzowie świata: Anna Szafraniec – Rutkiewicz –  MTB i Dominik Rzepka  karate oyama, vice mistrz Europy w kickboxingu – Marek Fąfrowicz, mistrz Polski BMX i MTB – siedemnastoletni Stanisław Nowak, vice mistrz Polski w trójboju siłowym – Marcin Górka, wyjeżdżający za miesiąc na mistrzostwa świata w triathlonie Mateusz Tylek i uczestnik wielu ważnych imprez rowerowych, zwycięzca klasyfikacji górskiej Tour de Pologne – kolarz szosowy Marek Rutkiewicz. Ozdobą pikniku były pokazy Akademii Sztuk Walki Fighter z Mogilan  – kickboxing i Krakowskiej Akademii Sportu No Sport No Life – karate oyama.

Nie zabrakło też muzycznej oprawy: mistrzynie województwa cheerleaderek reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Konik : grupy Infinity i Lollypops wykonały kilka pięknych  i trudnych układów, a zumba dla wszystkich pod kierunkiem Anny Pospuły i Jej grupy dopełniła całość.

Piękna, wakacyjna pogoda, nastrój beztroski, ciekawi ludzie, mili goście – piknik rodzinny „Spotkaj Mistrza” był miłym akcentem kończącym projekt „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie”. Telewizja internetowa Myślenice iTV przygotowała materiał z całego projektu, który można zobaczyć    tutaj

Projekt „Sportowo i rodzinnie w Głogoczowie” został dofinansowany przez FIO Małopolska Lokalnie i Województwo Małopolskie.

Rekreacja, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Piknik rodzinny „Spotkaj Mistrza””

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word