Mamy grant!

Wiejski Dom Kultury  w Głogoczowie – MOKiS otrzymał grant w II edycji konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” Banku Zachodniego WBK.
Projekt „Światło przyciąga dobrych ludzi – oświetlenie sceny sali widowiskowej Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie” został przygotowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Jeden z głównych celów projektu, to poprawa warunków oświetleniowych sceny WDK w Głogoczowie poprzez wymianę, starego oświetlenia na nowe, właściwy montaż i ustawienie. Zostanie on zrealizowany przez  zakup i montaż nowoczesnych reflektorów RGB oraz wspólną organizację wydarzeń rozpoczynających i kończących projekt. Wydarzenia projektowe to Spotkania Mieszkańców Jesienne i Wiosenne, a także spektakl  przygotowywany przez Teatr Krótkich Opowieści „Światło!”. Spotkania Mieszkańców Głogoczowa  będą realizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Głogoczowa , Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie oraz pozostałymi społecznymi organizacjami działającymi w naszej miejscowości i szkołami.
Od 31 sierpnia do 6 września można  wziąć udział w głosowaniu i zdecydować, która z organizacji już obdarowanych zasługuje na dodatkowe nagrody wysokości: 5 tys. zł., 3,5 tys. zł. oraz 2 tys. zł. Nagrody otrzymają instytucje, które zdobędą największą liczbę głosów.
Głosowanie jest proste:
1. klikamy na baner po prawej stronie „Głosuj na projekt”
2. otworzy się strona Banku
3. wybieramy Województwo Małopolskie
4. wyświetli się lista projektów
5.szukamy projektu „Światło przyciąga dobrych ludzi – oświetlenie sceny sali widowiskowej Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie”
6. klikamy „WYBIERAM”
7. głos zostanie przyznany po uzupełnieniu formularza i potwierdzeniu w otrzymanej wiadomości e-mail
W konkursie można oddać tylko jeden głos (jeden adres e-mail – jeden głos), dlatego bardzo ważne jest, aby udostępniać informację o konkursie jak najszerzej !
Prosimy o głosy !  To nasza wspólna sprawa!

Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Mamy grant!”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word