Strona główna » Imprezy muzyczne, Imprezy plastyczne, powiadomienia » Koncert wiosenny Pawła Zyguckiego

Koncert wiosenny Pawła Zyguckiego

Muzykalność Pawła Zyguckiego pozwala na chwilę refleksji i głębokiej radości. Trafiona poezja i aranżacja muzyczna poruszą każdego słuchacza. W zalewie teraźniejszych konfliktów, trudnego altruizmu oraz poczucia niepewności jutra, utwory trafią do każdego, pogłębiając w nim uczucie miłości, zrozumienia i chęci zawalczenia o innych i o siebie. Podpowiedzą, jak poradzić sobie z poczuciem straty lub zawodu w trudnych sytuacjach życiowych. Niektóre spróbują wskazać sens ludzkiego życia, cały czas w drodze.
Pozytywna reakcja słuchaczy motywuje artystę do dalszej działalności twórczej oraz koncertowej, by trafiać do ludzkich serc i uświadamiać, jak ważne jest pozytywne nastawienie do życia. Być szczęśliwym i żyć wśród szczęśliwych, pomimo codziennych trosk – oto motto, które przyświeca każdemu koncertowi.
W sierpniu 2021 r. na rynku ukazała się płyta Pawła Zyguckiego z Zespołem
pt.: „Marzenia”. Zaaranżowane w klimacie popowo-rockowym utwory stanowią dzieło artysty i młodych muzyków, startujących w branży muzycznej. Płyta z sukcesem trafia do odbiorców w różnym wieku i z różnym doświadczeniem życiowym.


W niedzielę 24 kwietnia zapraszamy do Głogoczowa wszystkie osoby kochające muzykę. Na estradzie Wiejskiego Domu Kultury wystąpi Paweł Zygucki. Oprócz koncertu w programie znalazły się: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Wiosna, ach to Ty” wraz z pokazem prac konkursowych i dzielenie się zieloną energią. To już głogoczowska tradycja – przygotowywanie, rozsadzanie domowych kwiatów doniczkowych i dzielenie się nimi z przyjaciółmi i gośćmi, którzy przyjdą na spotkanie.
Z nowych propozycji: będziemy smakować potrawy ukraińskie, które przygotowane będą we współpracy gospodyń z Głogoczowa i Ukrainek mieszkających z naszymi rodzinami.
Zapraszamy wiosennie 🙂

Imprezy muzyczne, Imprezy plastyczne, powiadomienia

Brak komentarzy do wpisu “Koncert wiosenny Pawła Zyguckiego”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word