Koncert Noworoczny

Mikołaj i kierownik Domu Kultury przywitali gości,  złożyli życzenia i wznieśli toast noworoczny razem z  mieszkańcami Głogoczowa na dorocznym koncercie „Dziecinie małej kolędujmy”. Była to szósta edycja wydarzenia organizowanego przez Komitet Społeczny „Głogoczów razem” przy finansowym współudziale wielu instytucji, firm i osób prywatnych.

Jak co roku Mikołaj przyniósł wielki wór z prezentami i na początku spotkania obdarował nimi dzieci i dorosłych. Potem nastąpiła muzyczna uczta – pierwsza wystąpiła sopranistka – Wiktoria Bisztyga . Artystka związana jest od lat z krakowskim chórem Organum, śpiewa solo i występuje z zespołem Prasłowianki. Solistka tym razem śpiewała kolędy i pastorałki. W drugiej części koncertu  wystąpił zespół Meeow. Młodzi muzycy tworzą skład eksperymentujący, alternatywny, elektroniczny, niepowtarzalny i niespotykany. Ciekawe instrumenty, fantastyczny wokal, świetna atmosfera…

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne

Brak komentarzy do wpisu “Koncert Noworoczny”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word