Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Wystawy » Jesienne Spotkanie w Domu Kultury

Jesienne Spotkanie w Domu Kultury

Tegoroczne Spotkanie Mieszkańców zostało zrealizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Głogoczowa i Biblioteką. Promowana była na nim akcja „Biblioteczna odNOWA” w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta i Gminy Myślenice. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach – Agnieszka Kazanecka – Bylica wspólnie z bibliotekarką z głogoczowskiej filii – Beatą Wałęgą oraz prezeską Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa – Moniką Kobus, wręczyły nagrody w konkursie „Biblioteczny Detektyw”, opowiedziały o projekcie, planach i realizacjach w jego ramach. Jednym z działań była wystawa obrazów Ireny Feret wykonanych haftem krzyżykowym.  Na Spotkaniu podziękowano autorce prac za udostępnienie szerokiej publiczności swoich dzieł. Głównym punktem spotkania był koncert „Muzyczny koktajl” Małgorzaty Wójcik.

Piosenki ludowe, pop, wojskowe i żołnierskie przeplecione  były dowcipną konferansjerką. Publiczność mogła pośpiewać, zobaczyć wystawę haftowanych obrazów, a na koniec poczęstować się wspaniałymi ciastami, domowym chlebem z domowym smalcem i smakołykami ze spiżarni członkiń Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa. Reportaż z wydarzenia zrealizowała Telewizja Powiatowa Myślenice iTV

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Wystawy

Brak komentarzy do wpisu “Jesienne Spotkanie w Domu Kultury”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word