Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Święta » Jesienne Spotkanie i patriotyczne śpiewanie

Jesienne Spotkanie i patriotyczne śpiewanie

Głogoczów świętował Odzyskanie Niepodległości radośnie śpiewając pieśni patriotyczne. W obchody włączyły się prawie wszystkie organizacje społeczne  działające we wsi, delegując  swoich przedstawicieli do występu na scenie Domu Kultury.  Dziękujemy zatem tym osobom, które występowały na scenie i tym, które śpiewały wspólnie ze wszystkimi. Dziękujemy za wzruszenia, których dostarczyli najmłodsi mieszkańcy Głogoczowa, młodzież, dorośli i seniorzy. Dziękujemy za pieśni nowe i tradycyjne.

Gospodynie z Głogoczowa zaśpiewały pieśń patriotyczną o swoim miejscu na ziemi. Kilka zwrotek utworu , którego autorką jest pani Helena Dziedzic dotyczy jakże aktualnej budowy strażnicy OSP.

Oaza Ruchu Światło – Życie  zaistniała licznie i pięknie zaśpiewała utwór Adama Asnyka „Miejcie nadzieję”.

Zespół  Jasia Band – formacja rodzinno – przyjacielska.  Jasia Band – wystąpił nie tylko na Spotkaniu Mieszkańców, ale także świętował Odzyskanie Niepodległości razem z mieszkańcami Domu pod Klonami w Głogoczowie.

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Spotkania, Święta

Brak komentarzy do wpisu “Jesienne Spotkanie i patriotyczne śpiewanie”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word