Konkurs piosenki Let’s sing

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa zaproponowało uczniom ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu myślenickiego uczącym się języka angielskiego, konkurs wiersza i piosenki w tym języku. Dwie kolejne edycje zgromadziły ponad 100 osobową liczbę uczestników każda.

Dzieci i młodzież mogły zaprezentować na scenie DK swoje umiejętności językowe i muzyczne. Uczniowie prezentowali wybrane przez siebie utwory solo lub w zespole ( duo, trio, kwartet). Podczas przesłuchań konkursowych panowała wspaniała atmosfera radości i zabawy, a nie rywalizacji. Podczas obrad jury, młodzież spontanicznie śpiewała piosenki, nie tylko te zgłoszone do konkursu. W czasie drugiej edycji konkursu delegacja nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych ( goszcząca wówczas w zaprzyjaźnionej szkole) włączyła się w prace jury i wytypowała swoich faworytów. Wszyscy uczestniczący w imprezie dorośli opiekunowie dzieci i młodzieży podkreślali profesjonalizm organizacji imprezy, znakomitą atmosferę i wysoki poziom językowy uczestników. Dziękowali organizatorom za wypełnienie pewnej niszy.

 

 

 

Stowarzyszenie pozyskało wielu partnerów i sponsorów, dzięki czemu wszyscy laureaci i uczestnicy konkursu obdarowani zostali wspaniałymi nagrodami. Więcej o konkursie można poczytać na stronie www.glogoczow.pl

Jeden komentarz do wpisu “Konkurs piosenki Let’s sing”

  1. link do strony konkursu – edycja 2012
    http://glogoczow.pl/strona.php?tytul=Lets_sing_2012

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word