Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne, Imprezy zewnętrzne » Festiwal Młodego Aktora w Kętach

Festiwal Młodego Aktora w Kętach

XIX edycję Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni w Domu Kultury w Kętach przeprowadzono w dniach 25 i 26 marca 2013r., z powodu rekordowej liczby 100 uczestników imprezy. Laureaci głogoczowskiego Turnieju występowali w pierwszym dniu eliminacji. W imprezie  uczestniczyli młodzi aktorzy amatorzy  z siedmiu powiatów, trzech województw,  ponad trzydziestu placówek.

Stanisław Zaniewski ze Szkoły Podstawowej w Łyczance – laureat Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni w Głogoczowie  dostał się do finału w Kętach! Mówił utwór „Cebula” Wisławy Szymborskiej.  Wystąpi na scenie kęckiego Domu Kultury 11 kwietnia 2013r. w spektaklu stworzonym przez organizatorów z fragmentów wszystkich tekstów laureatów Turnieju.
Aktualizacja!
Stanisław Zaniewski otrzymał wyróżnienie oraz Brązową Maskę Teatru Groteska za kulturę słowa.
Gratulacje!

Wszyscy uczestnicy imprezy w Głogoczowie oraz laureaci wydelegowani do Kęt mogli skorzystać z warsztatów teatralnych organizowanych przez Dom Kultury, przeprowadzonych przez aktorkę Magdalenę Sokołowską – Gawrońską.

 

 

 

 

Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne, Imprezy zewnętrzne

Brak komentarzy do wpisu “Festiwal Młodego Aktora w Kętach”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word