Ferie zimowe w Głogoczowie

Obok „Wesołych i coolturowych” ferii ze SWIGiem, współfinansowanych przez Miasto i Gminę Myślenice, „dzieją się” również atrakcje Domu Kultury. Także finansowane przez Miasto i Gminę Myślenice 🙂 Dom Kultury zaproponował młodym Mieszkańcom Głogoczowa oraz Gościom: dużo teatru – spektakl działającego u nas Teatru Krótkich Opowieści „Kuszenie” i warsztaty teatralne, wizyta zaprzyjaźnionego z nami Teatru Przy Drodze i „Bajka o Pryszczycerzu i królewnie Pięknotce”.

Zorganizowaliśmy wspólnie ze SWIGiem Rodzinny Turniej Szachowy. Z Fundacją Akademia Sportu i Nauki zrealizowaliśmy zajęcia dla młodzieży szkolnej „Kryminologia czyli jak wykryć złodzieja w laboratorium”. Uczestnicy dowiedzieli się na tym spotkaniu z nauką: co to jest spektroskopia? Zbudowali własnoręcznie spektrometr, sprawdzili jak wygląda widmo światła słonecznego, świetlówki i żarówki, a potem w nagrodę zgasili płomienie świec dźwiękiem, spróbowali nadmuchać balonik w butelce i …ocenili prowadzących na 5:) Z aktywności fizycznych zorganizowaliśmy oczywiście Turniej Tenisa Stołowego wspólnie z ZPO w Głogoczowie na sali gimnastycznej. Zajęcia ruchowe dla młodszych dzieci ze szkoły podstawowej z Fundacją Akademia Sportu i Nauki. Codziennie coś! Cieszymy się, że uczniowie odpoczywają od obowiązków szkolnych w Domu Kultury i z działaczami Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz zaangażowanymi przez nich wolontariuszami. Radość sprawia duża liczba osób biorących udział w zaproponowanych zajęciach , satysfakcję różnorodność i mnogość propozycji. 🙂

Imprezy cykliczne, Imprezy teatralne, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Ferie zimowe w Głogoczowie”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word