Dzwonnica sztuki

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie bierze udział w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie pn. „Głogoczów – wieś jak dzwon. Rozwój partnerstwa na rzecz budowania miejscowości tematycznej„.  Projekt jest współfinansowany z  Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i trwa od 01 lipca do 31 grudnia 2013r.
Jednym z celów projektu jest utworzenie Galerii Dzwonnica w korytarzu naszego Domu Kultury w Głogoczowie. Aby to zadanie zrealizować konieczne jest wykonanie remontu oraz  modernizacji tego korytarza. Modernizacja polega na wymianie wszystkich drzwi ( 10 szt.)oraz przystosowaniu ścian do funkcji wystawienniczej poprzez zmontowanie specjalnych szyn. Dopełnieniem estetycznym będzie umieszczenie w korytarzu, który jest klatką schodową pięknego dzwonu.
Otwarcie Galerii i rozpoczęcie jej działalności odbędzie się w grudniu br. wystawą prac fotograficznych  i multimedialnych  uczniów biorących udział w projekcie „Głogoczów – wieś jak dzwon. Rozwój partnerstwa na rzecz budowania miejscowości tematycznej”.

 

 

Galeria będzie swoistym namacalnym  świadectwem zaangażowania oraz wysiłku wielu instytucji i mieszkańców na rzecz wsi oraz na rzecz budowania partnerstwa wokół wioski tematycznej. Nasza instytucja i galeria Dzwonnica będzie służyła mieszkańcom Głogoczowa wiele lat i świadczyła  o ich zaangażowaniu i determinacji oraz przypominała o integracji podczas tworzenia wsi tematycznej : „Głogoczów – wieś jak dzwon. Twój przystanek w podróży”.

Fotografia, Imprezy cykliczne, Imprezy plastyczne, Imprezy zewnętrzne, Święta, Wernisaże, Wystawy, Zajęcia z dziećmi

Brak komentarzy do wpisu “Dzwonnica sztuki”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word