Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne » „Dziecinie małej – kolędujmy!” – Koncert Noworoczny

„Dziecinie małej – kolędujmy!” – Koncert Noworoczny

Rok 2014 to Rok Jubileuszowy dla Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie. Te 40 lat to setki spotkań, imprez i wydarzeń kulturalnych. Wspólnie podejmowane przez Dom Kultury i mieszkańców Głogoczowa działania, zawsze były i są najbardziej wartościowymi i wartymi wspomnień. Liczymy, że również w tym szczególnym dla nas wszystkich roku, propozycje skierowane do Państwa spotkają się z żywym zainteresowaniem.
Tradycyjnie, nowy rok kalendarzowy rozpoczęliśmy Koncertem Noworocznym i życzeniami dla mieszkańców Głogoczowa oraz wszystkich gości – artystów i widzów. Na naszej estradzie wystąpiła Grupa Kolędnicza Jasia Band i Przyjaciele kultywująca tradycję śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Bożego Narodzenia.

Do tej pory przez wiele lat, kolędowali w zaprzyjaźnionych domach – dzisiaj zaśpiewali i zagrali dla wszystkich uczestników imprezy. Wykonali piękne, oryginalne i niecodzienne pastorałki zachęcając do wspólnego śpiewania zgromadzoną licznie publiczność.

 


Gwiazdą wieczoru był Big Band Dobczyce. Zespół powstał w 2008 roku i działa pod patronatem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach. Band tworzą młodzi muzycy pod kierunkiem Ernesta Heksela, absolwenta Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Big Band Dobczyce wykonuje muzykę rozrywkową : swing, jazz, zabawne aranżacje znanych utworów muzyki pop.
W Głogoczowie artyści muzycy wraz z trojgiem solistów dali wspaniały koncert świąteczny. Usłyszeliśmy kolędy, piosenki zimowe w niecodziennych aranżacjach. Z estrady emanowała wspaniała energia, która porwała głogoczowską publiczność.

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne

Brak komentarzy do wpisu “„Dziecinie małej – kolędujmy!” – Koncert Noworoczny”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word