Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Święta » Dziecinie małej – kolędujmy !

Dziecinie małej – kolędujmy !

Tradycyjnie już Koncert Noworoczny w Głogoczowie ma charakter dobroczynny. Tym razem pomagamy mieszkańcowi Myślenic. Podzielmy się dobrocią.

W marcu 2018r. Grzegorz Proszkowiec doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego na skutek wypadku na nartach. Stan po wypadku był bardzo ciężki a nawet krytyczny. Spędził 3 miesiące w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej. Zmagał się z ciężkimi zapaleniami płuc, sepsą i różnymi zakażeniami szpitalnymi. Na początku lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie, ale najbliżsi Grzegorza walczyli o niego z całych sił. Po wyjściu ze szpitala rozpoczęła się intensywna rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna, przekraczająca możliwości finansowe rodziny Grzegorza. Dlatego Jego przyjaciele zwracają się do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie. Liczy się każda złotówka.
Grzegorz Proszkowiec jest żonaty i ma troje małych dzieci .

Przyjaciele z Górnego Przedmieścia z Myślenic zapraszają do zakupu domowego ciasta
w dniu koncertu noworocznego w Głogoczowie. Cały dochód przekażą na leczenie
i rehabilitację Grzegorza Proszkowca.

Mieszkańcy Głogoczowa nie jeden raz wykazali się troską i współczuciem dla osób potrzebujących pomocy. Wykazali się niezwykłą hojnością jeśli chodziło o pomoc finansową. Pomóżmy Grzegorzowi wrócić do domu ! Bądźmy razem ! Dzielmy się DOBREM <3

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Święta

Brak komentarzy do wpisu “Dziecinie małej – kolędujmy !”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word