Strona główna » Imprezy cykliczne, Spotkania » Czerwcowe wydarzenia kulturalne

Czerwcowe wydarzenia kulturalne

Działający w naszym DK Teatr Krótkich Opowieści zdobył I nagrodę w powiatowych eliminacjach 30. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek, które odbyły się 7 maja 2015r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.  Ta nagroda dała naszemu zespołowi możliwość zaprezentowania spektaklu „Historia orzełka w 4 częściach” na scenie festiwalowej w Nowym Sączu.  „Historię ” przedstawił  Tomasz Świerczek i jego  Teatr wg opowiadania Antoniego de Mello.

W Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” byliśmy 10 czerwca we wspaniałym gronie 25 najlepszych teatrów Małopolski. Zespół doświadczył cudownej festiwalowej atmosfery i o ile nasz udział w tegorocznym Bajdurku  był poniekąd dziełem przypadku, o tyle na następną edycję postaramy się pojechać z całych sił. Wiemy już, że udział w tym wydarzeniu jest niezwykle satysfakcjonujący i nobilitujący.

 

Impreza  była zorganizowana perfekcyjnie, w pięknym miejscu. Radosna atmosfera twórcza, wszyscy uczestnicy byli prawdziwymi pasjonatami teatru – same pozytywy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 czerwca odbędzie się VI Spotkanie Szachowe na   Myślenickim Rynku. Głównymi organizatorami tego wydarzenia jest Myślenicki Ludowy Klub Szachowy, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Gimnazjum nr 1 w Myślenicach i  DK w Głogoczowie filia MOKiS. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajduje się na stronie  www.glogoczow.pl

Imprezy cykliczne, Spotkania

Jeden komentarz do wpisu “Czerwcowe wydarzenia kulturalne”

  1. Dziękujemy bardzo – skorzystamy z Waszej oferty 🙂
    Pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word