Strona główna » Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Święta » Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej Święta…

W Domu Kultury w Głogoczowie od 10 lat Głogoczów Razem organizuje w styczniu Koncert Noworoczny „Dzieciątku Małemu kolędujmy „.

Tradycją stało się też połączenie kulturalnego rozpoczęcia Nowego Roku z akcją charytatywną. Na przestrzeni tych 10 lat komitet społeczny, teraz fundacja próbowała pomóc różnym osobom. Tym razem po koncercie Fundacja Bądźmy Razem zbierze środki na leczenie 10 miesięcznej Marysi Miąsko.

Artystyczną ucztę szykują dla mieszkańców Głogoczowa i Gości muzycy z Orkiestry Dętej OSP Głogoczów oraz Rafał Songan z synem – Maciejem. Rafał Songan występował na scenie ośrodka kultury nie jeden raz. Swoją pasją muzyczną oraz urokiem osobistym zaskarbił sobie sympatię Głogoczowian. Koncert noworoczny odbędzie się 12 stycznia, 16 stycznia zapraszamy dzieci na bajkę operową „Jaś i Małgosia” w wykonaniu artystów z Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie,  a 17 zapraszamy utalentowaną młodzież na XX edycję Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda…!”  http://glogoczow.malopolska.pl/wp-content/pdf/regulamin_koleda_2020.pdf

Styczeń zapowiada się muzycznie – zapraszamy 🙂

Imprezy cykliczne, Imprezy muzyczne, Święta

Brak komentarzy do wpisu “Coraz bliżej Święta…”

Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagany)


*
Aby udowodnić, że jesteś żywą osobą, a nie robotem, przepisz widoczne na rysunku słowo. Możesz nacisnąć na rysunek, aby usłyszeć tekst.
Click to hear an audio file of the anti-spam word